©  www.klicenka.com | Výroba a prodej reklamních klíčenek, dárkových předmětů, propisek a tvorba webů |
www.klicenka.com

FAQ -  Frequently Asked Questions (Nejčastěji kladené dotazy):

Objednávky přijímáme na emailu: info@klicenka.com

Dotazy ke klíčenkám:

Jak mohu objednat klíčenky? Klíčenky    je    nejlépe    objednat    přes    email i nfo@klicenka.com    do   nějž   nezapomeňte uvést    počet    kusů,    označení    klíčenky    a logo/obrázek, který chcete mít na klíčence. Navrhnete mi motiv na klíčenku? Ano    návrh    loga    -    tedy    motivu    Vám    rádi navrhneme     a     zašleme     k     odsouhlasení. Veškeré    návrhy    a    korektury    jsou    v    ceně klíčenky, nic za ně nepřiplácíte. Zasíláte na dobírku? Jak je to s platbou? Na   dobírku   nezasíláme,   protože   je   cenově nevýhodná    (drahá).    Pro    platbu    Vám    vždy zašleme    zálohovou    fakturu    a    po    připsání hotovosti   na   náš   účet,   okamžitě   zahajujeme výrobu a následnou expedici zboží k Vám. Můžu   mít   na   klíčenkách   čísla   pokojů   a kolik budu připlácet? Ano,   v   objednávce   například   20ks   klíčenek můžete   mít   na   každé   jiné   číslo   pokoje   nebo logo.    Za    toto    se    nic    nepříplácí,    vše    je zahrnuto v ceně.

Dotazy k webovkám:

Co mám udělat, pokud chci webovky? Doporučujeme   dojednat   si   přes   náš   email info@klicenka.com    schůzku,   na   které   se domluvíme   na   podrobnostech   a   vysvětlíme vše    potřebné.    Schůzka    je    nezávazná    a bezplatná. Zařídíte mi doménu a hosting? Ano,     samozřejmostí     je     zajištění     všeho potřebného   k   zahájení   provozu   webových (internetových)   stránek.   Tyto   služby   jsou   v ceně stránek, tj. nepřiplácíte za ně. Kolik stojí vytvoření webu? Záleží    na    rozsahu    stránek    a    složitosti webu.   Obecně   se   ceny   u   nás   pohybují   od 2500,-Kč   (u   jednodužších   webů)   do   9500,- Kč     (u     složitých     a     rozsáhlých     webů     s kontaktními formuláři, banery atd.) Mohu přejít s web stránkami pod Vás? Ano,    přestože    již    máte    své    internetové stránky,    můžete    přejít    k    nám    a    my    se postaráme    o    editaci    stránek    i    případné změny na Vašem webu.

Dotazy k plackám / butonům:

Od kolika kusů dodáváte placky? Placky,   butony   i   odznáčky   s   Pin   dodáváme od    10ks.    V    rámci    jedné    objednávky    lze kombinovat    různé    typy    i    motivy    placek    a odznáčků Navrhnete mi motiv na placku? Ano    návrh    loga    -    tedy    motivu    Vám    rádi navrhneme     a     zašleme     k     odsouhlasení. Veškeré    návrhy    a    korektury    jsou    v    ceně placek, nic za ně nepřiplácíte. Zasíláte na dobírku? Jak je to s platbou? Na   dobírku   nezasíláme,   protože   je   cenově nevýhodná    (drahá).    Pro    platbu    Vám    vždy zašleme    zálohovou    fakturu    a    po    připsání hotovosti   na   náš   účet,   okamžitě   zahajujeme výrobu a následnou expedici zboží k Vám. Jak dlouho trvá výroba placek? Záleží     na     počtu     kusů.     Zpravidla     jsme schopni   dodat   placky   do   pěti   pracovních   dnů od    úhrady.    V    případě    velkého    množství placek   (nad   300ks)   trvá   výroba   déle,   cca.   o pět pracovních dnů - záleží na vytíženosti.
Dotazy rádi zodpovíme na mobilu: 604 672 106
Vzorky zdarma nezasíláme, ale lze je objednat (i po 1ks).
Poptávám kromě klíčenek i jiné reklamní předměty, dodáváte je? Ano   prodáváme   a   potiskujeme   i   další   reklamními   předměty   jako   je    textil,   hrníčky,   outdoor,   kalendáře,   deštníky,   kosmetiku,   hračky,   nápoje,   peněženky, nářadí   svítilny   a   mnoho   dalšího.   Samozřejmostí   je   potisk:   tampontisk,   laser,   výpal,   výšivka      a   další   reklamní   značení.   Nezávazné   naceníme   na   emailu: info@klicenka.com