otvíráky info
© www.klicenka.com | Výroba a prodej reklamních klíčenek, dárkových předmětů, propisek a tvorba webů |
www.klicenka.com

Plastový přívěsek tvaru auta

se svinovacím metrem

Označení: PM-AUTO Rozměry: 5,5 cm x 4 cm Nabízené barvy: černá, modrá, červená a bílá Praktický svinovací metr ve tvaru nákladního automobilu dodáváme ve čtyřech barevných provedeních: černá, bílá, modrá a červená. Na přání můžeme potisknou reklamním textem nebo opatřit samolepkou či 3D etiketou. Dodáváme včetně řetízku a klipu k uchycení například ke klíčům nebo pracovnímu oděvu. Vhodný reklamní dárek pro autodopravce, autoškoly nebo bazary.

Plastový přívěsek tvaru

domu se svinovacím metrem

Označení: PM-HOUSE Rozměry: 4,8 cm x 5,2 cm Barvy: červená, modrá, bílá a zelená Krásný reklamní přívěsek ve tvaru domu se svinovacím metrem. Dodáváme v několika barevných mutacích (viz. foto). Lze opatřit reklamní grafikou (tampontiskem) nebo samolepkou, popř. 3D etiketou. Dodáváme včetně řetízku a klipu k uchycení například ke klíčům nebo pracovnímu oděvu. Vhodný reklamní dárek pro stavební firmy, realitní kanceláře nebo projekční kanceláře.

Textilní přívěsek s kovovou

karabinou a očkem

Označení: TX-KARABINA Rozměry: délka přívěsku je 13 cm Barvy: červená, modrá, bílá a zelená Kovovou karabinu s textilním přívěskem můžeme na přání potiskout reklamním textem. Dodáváme ve čtyřech barevných provedeních. Samotná karabina je kovová - slitina hliníku. Neslouží k horolezeckým účelům, jištění ani k zavěšování těžkých břemen - jedná se o reklamní předmět! Vhodný reklamní dárek pro firmy, spolky a instituce s možností potisku jak na karabinu, tak na textilní část.

Přívěsky ostatní (textilní, plastové, s metrem, s otvírákem):

Představujeme plastové a textilní přívěsky s možností reklamního označení (tampontisku) nebo nalepení 3D etikety, která ponese Váš barevný motiv/logo/fotografii. Tyto produkty dodáváme také samostatně, tedy bez potisku.
Přívěsek auta s metrem Přívěsek domu s metrem Textilní přívěsek s karabinou

Otvírák plastový malý

Označení otvíráku: OM-WH Rozměry: 6 cm x 4 cm (pouze otvírák) Průměr motivu: 2,8 cm Nabízené barvy: bílá Praktický, malý a skladný otvírák na lahve dodáváme v bílé barvě s možností opatřit jej reklamní 3D etiketou, samolepkou nebo tamponovým potiskem. Otvírák kovové očko, které slouží k zavěšení či přichycení ke klíčům.

Otvírák plastový velký

Označení otvíráku: OV-TR Rozměry: 9,6 cm x 4,6 cm Rozměr motivu: 4,0 cm x 3,2 cm Nabízené barvy: transparentní (průhledná) Krásný transparentní (průhledný) otvírák na lahve. Oboustranný motiv má obdélníkový tvar, přičemž na každé ze stran může být jiný motiv. Vhodný reklamní dárek pro restaurace, hotely, pivovary a výrobce limonád. Níže uvedená cena je včetně potisku!

Čistítko na mobil

Označení čistítka: CM-25 Rozměry: 3,5 cm x 2,9 cm Průměr motivu: 2,5 cm Nabízené barvy: černá Z přední strany je prostor pro vložení grafiky, ze zadní strany je mikrovlákno pro čištění např. displeje mobilního telefonu. Dodává se včetně textilní šňůrky. Níže uvedená cena je včetně potisku, tzn. zpracování grafiky, tisku, výřezu i kompletace! Dodáváme od 5 kusů!
Otvírák malý Otvírák velký Reklamní čistítko na displej Přívěsek auta s metrem - detail Přívěsek domu s metrem - detail Textilní přívěsek s karabinou - detail Otvírák malý - detail Otvírák velký - detail Reklamní čistítko na displej - detail cena přívěsku cena přívěsku cena přívěsku cena přívěsku cena přívěsku cena přívěsku
Přívěsky objednávejte na emailu: info@klicenka.com