luxusní klíčenky info kovové klíčenky info klíčenky s logem info luxusní klíčenky info
© www.klicenka.com | Výroba a prodej reklamních klíčenek, dárkových předmětů, propisek a tvorba webů |
www.klicenka.com

Kovová klíčenka KS-25 COIN

ve tvaru slzy s mincí.

Označení klíčenky: KS-25 COIN Rozměr klíčenky: 43 x 33 mm Motiv má průměr: 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,030 kg Na zadní straně klíčenky je mince do vozíku. Celokovová klíčenka s kruhovým motivem na přední straně. Vzadu je pomocí magnetu umístěna kovová mince do nákupního vozíku. Na přání můžeme nahradit klasickou českou pětikorunou. Dodávána je včetně kovového očka na přichycení ke klíčům i mince. V jedné objednávce je možnost mít různé motivy na přední straně - grafiku Vám vyrobíme. Motivy mohou být jak černobílé, tak barevné. Klíčenka tvar slzy, je velice skladná, lehká a nezabere moc místa na svazku s klíči. Na přání zákazníka můžeme dodat ve verzi bez mince, pouze s motivem na přední straně (označení klíčenky: KS-25 ONE za 48,-Kč/ks).

Kovová klíčenka KO-25 COIN

tvaru oválu s mincí.

Označení klíčenky: KO-25 COIN Rozměr klíčenky: 43 x 32,5 mm Motiv má průměr: 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,035 kg Na zadní straně klíčenky je mince do vozíku. Celokovová klíčenka s kruhovým motivem vepředu a kovovu mincí uchycenou pomocí magnetu na zadní straně. Na přání zákazníka lze zaměnit kovovou minci za klasickou českou pětikorunu. Klíčenka oválný tvar, je lehká a přitom velice odolná a skladná. Dodává se včetně kovového očka na uchycení ke klíčům i kovové mince. Grafiku motivu/loga Vám zpracujeme zdarma. K dodání je rovněž verze bez mince, ale s motivem na obou stranách. V tomto případě mohou být motivy rozdílné, tzn. každá strana může mít jiné logo, foto, obrázek nebo text (označení oboustranné klíčenky bez mince: KO-25 TWO za 48,-Kč/ks).

Kovové klíčenky s kulatým barevným logem / motivem:

Vyrábíme luxusní celokovové klíčenky s možností barevného motivu / loga / fotografie na přední straně. Vzadu může být umístěna mince do nákupního vozíku, což představuje velký bonus a obrovskou praktičnost pro uživatele. Tyto produkty dodáváme od 5ti kusů. V rámci jedné objednávky můžete kombinovat různé typy klíčenek i motivů na nich. Objednávky přijímáme na emailu: info@klicenka.com
Klíčenka kovová tvaru slzy Klíčenka kovová tvaru ovál

Kovová klíčenka KK-33 DM

kruhová s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: KK-33 DM Rozměr klíčenky: 48 x 36,5 mm Motiv má průměr: 33 mm Hmotnost klíčenky: 0,026 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Jedná se o celokovovou klíčenku, která nabízí velký oboustranný motiv o průměru 33mm. Na každou stranu je možné dát jiný motiv. Dodává se s očkem na uchycení ke svazku klíčů. Grafiku motivů Vám rádi vypracujeme zdarma. Při větším odběru například pro hotely, penziony, ubytovny, firmy a stálým zákazníkům poskytujeme množstevní slevy.
Kovová klíčenka kruhová Klíčenka kovová kulatá

Kovová klíčenka KK-25 DM

kulatá s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: KK-25 DM Rozměr klíčenky je: 37 x 35 mm Motiv má průměr: 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,030 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Jedná se opět o celokovovou klíčenku s oboustranným motivem o průměru 25mm. Na každou stranu klíčenky je možno umístit jiný motiv. Dodává se s očkem na uchycení ke svazku klíčů. Grafiku motivů Vám zpracujeme zdarma. V tomto případě mohou být motivy rozdílné, tzn. každá strana může mít jiné logo, foto, obrázek nebo text. Zde uvedené ceny jsou pro malé (kusové) série. Při větším odběru nebo stálým zákazníkům poskytujeme slevy. Tato klíčenka je vhodná pro penziony, hotely a ubytovací zařízení pro značení klíčů k pokojům. Přední strana může nést logo/název hotelu a zadní strana například číslo pokoje.
Klíčenka kovová tvaru slzy - detail Klíčenka kovová tvaru ovál - detail Klíčenka kovová kulatá - detail Kovová klíčenka kruhová - detail ceny klíčenek
Cena 55,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks drobné množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 55,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks drobné množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 48,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Klíčenka je nyní ve speciální slevové akci.
ceny klíčenek
Cena 55,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks drobné množstevní slevy.

Kovová klíčenka KO-25 TWO

tvar ovál s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: KO-25TWO Rozměr klíčenky: 43 x 32,5mm Motiv má průměr: 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,030 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Celokovová krásná klíčenka, tvaru oválu. Vhodná jako reklamní dárek pro autosalony, penziony, hotely, kluby či stavení společnosti. Dodává se s očkem na uchycení ke svazku klíčů. Grafiku motivů Vám rádi vypracujeme zdarma. Při větším odběru klíčenek a stálým zákazníkům poskytujeme množstevní slevy.
Kovová klíčenka tvaru slzy jednostranná Kovová klíčenka slzy - detail ceny klíčenek
Cena 48,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks drobné množstevní slevy.

Kovová klíčenka KS-25 ONE

tvar slza s jednost. motivem.

Označení klíčenky: KS-25 ONE Rozměr klíčenky: 43 x 33 mm Motiv má průměr: 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,029 kg Klíčenka má motiv pouze z přední strany. Celokovová krásná klíčenka, s kulatým motivem průměru 25mm. Vhodná pro realitní kanceláře, penzióny, hotely nebo stavení společnosti. Dodává se s očkem na uchycení ke svazku klíčů. Grafiku motivů Vám rádi vypracujeme zdarma. Při větším odběru klíčenek a také našim stálým zákazníkům poskytujeme množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 48,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks drobné množstevní slevy.
Kovová klíčenka tvaru oválu - oboustranná Kovová klíčenka tvaru oválu - oboustranná detail
Zde přikládáme návod na vyjmutí kovové mince z klíčenky: Návod ve formátu PDF.
kovová klíčenka back

Kovová klíčenka KD-HOUSES

domek s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: KD-HOUSES Rozměr klíčenky: 48 x 39,5 mm Motiv má rozměr: 46x 37,5 mm Hmotnost klíčenky: 0,029 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Celokovová krásná klíčenka, s motivem tvaru domečku. Vhodná jako reklamní dárek pro zákazníky realitních kanceláří, penziónů, hotelů nebo staveních společností. Dodává se s očkem na uchycení ke svazku klíčů. Grafiku motivů Vám rádi vypracujeme zdarma. Při větším odběru klíčenek a také stálým zákazníkům poskytujeme množstevní slevy.
Kovová klíčenka tvaru trika Kovová klíčenka tvaru trika - detail ceny klíčenek
Cena 48,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks drobné množstevní slevy.

Kovová klíčenka KT-TSHIRT

triko s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: KT-TSHIRT Rozměr klíčenky: 41 x 39mm Motiv má rozměr: 36 x 33 mm Hmotnost klíčenky: 0,029 kg Klíčenka má motiv pouze z obou stran. Celokovová krásná klíčenka, s motivem tvaru trika. Vhodná je pro zákazníky sportovních klubů, výrobců oděvů, penziónů, hotelů nebo staveních společností. Dodává se s očkem na uchycení ke svazku klíčů. Grafiku motivů Vám rádi vypracujeme zdarma. Při větším odběru klíčenek a stálým zákazníkům poskytujeme množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 50,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks drobné množstevní slevy.
Kovová klíčenka tvaru domku - oboustranná Kovová klíčenka tvaru domku - oboustranná detail Kovová klíčenka kulatá - oboustranná Kovová klíčenka kulatá - oboustranná detail

Kovová klíčenka KK-30 DM

kulatá s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: KK-30 DM Rozměr klíčenky: 49 x 35mm Motiv má průměr: 30 mm Hmotnost klíčenky: 0,030 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Celokovová krásná klíčenka, s kulatým oboustranným motivem 30mm oblíbená u autoklubů, bazarů a dealerů auto/moto. Na každou stranu je možné dát jiný motiv. Dodává se s očkem na uchycení ke svazku klíčů. Grafiku motivů Vám rádi vypracujeme zdarma. Při větším odběru a stálým zákazníkům poskytujeme množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 49,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks drobné množstevní slevy.
kovová klíčenka front akce 	v rámci objednávky můžete mít různé provedení i motivy 	dodáváme od pěti kusů - nemusíte objednávat velké série 	v ceně je zpracování grafiky na klíčenku, výroba i balení
	objednávejte na emailu: info@klicenka.com 	dotazy zodpovíme na mobilu: 604 672 106 	kvalitní kovové klíčenky za příznivé ceny
Klíčenky objednávejte na emailu: info@klicenka.com
Klíčenky objednávejte na emailu: info@klicenka.com