klíčenky info přívěsky plast info klíčenky plast info luxusní klíčenky info luxusní klíčenky info
©  www.klicenka.com | Výroba a prodej reklamních klíčenek, dárkových předmětů, propisek a tvorba webů |
www.klicenka.com

Plastová klíčenka PO-25 DM

oválná s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: PO-25 DM Rozměr klíčenky: 43 x 32,5 mm Průměry motivů: 25 mm  Hmotnost klíčenky: 0,012 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Klíčenka   má   motiv   ze   dvou   stran.   Na   každé straně    může    být    jiný    motiv.    Dodává    se    s kovovým    očkem    na    přichycení    ke    klíčům.    K dodání     jsou     tyto     barevné     varianty:     černá, červená,   bílá,   zelená   a   modrá.   Nově   nabízíme také    v    reflexních    barvách    žluté,    oranžové, zelené     a     růžové.     Plastové     klíčenky     jsou vhodné   pro   značení   klíčů   například   vozového parku,   dále   pro   hotely   a   penziony,   ubytovny, recepce    a    v    neposlední    řádě    i    jako    pěkný upomínkový či dárkový předmět.  

Plast. klíčenka PO-25 COIN

tvaru oválu s kovovou mincí.

Označení klíčenky: PO-25 COIN Rozměr klíčenky: 43 x 32,5 mm Průměr motivu: 25 mm  Hmotnost klíčenky: 0,016 kg Na zadní straně klíčenky je mince do vozíku. Klíčenka   má   motiv   z   přední   strany.   Na   zadní straně     je     pomocí     integrovaného     magetu uchycen   kovový   žeton   do   nákupního   vozíku. Dodává   se   s   kovovým   očkem   na   přichycení   ke klíčům   a   kovovou   mincí,   na   které   je   vyraženo logo   nákupního   vozíku.   Klíčenky   dodáváme   v barvách:   černá,   bílá,   červená,   zelená   a   modrá. Nově    v    nabídce    i    reflexní    barvy:    oranžová, zelená,   růžová   a   žlutá.   Jedná   se   o   krásný   a praktický   reklamní   předmět,   který   díky   minci, budou zákazníci rádi nosit při sobě a využívat.

Plast. klíčenka PK-25 COIN s

žetonem do nákup. vozíku.

Označení klíčenky: PK-25 COIN Rozměr klíčenky: 44 x 44 mm Průměr motivu je: 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,016 kg Součástí klíčenky je plastový žeton do vozíku. Klíčenka   má   motiv   na   jedné   straně.   Naspodu klíčenky     je     otvor/štěrbina,     kde     se     vkládá plastový   žeton   do   nákupního   vozíku.   Dodává se    včetně    kovového    očka    na    uchycení    ke klíčům    nebo    kabelce    a    plastovým    žetonem. Zákazníkům    dodáváme    v    barvách:    zelená, červená,    modrá    a    oranžová.    Všechny    tyto barevné   provedení   klíčenek   jsou   transparentní (poloprůhledné).   Jedná   se   o   krásný   a   praktický reklamní    předmět,    který    díky    žetonu,    budou zákazníci rádi nosit při sobě a používat.

Plastové klíčenky s barevným logem /motivem:

Představujeme krásné plastové klíčenky s možností barevného motivu / loga / fotografie na přední straně. Vzadu může být umístěna mince do nákupního vozíku nebo zespodu plastový žeton, což představuje velký bonus a obrovskou praktičnost pro uživatele klíčenky. Dále nabízíme klíčenky atypických tvarů (srdce, domek a triko). Tyto produkty dodáváme již od pěti kusů. V rámci jedné objednávky můžete kombinovat rúzné typy klíčenek i motivů na nich. Objednávky přijímáme na emailu: info@klicenka.com
Plastová klíčenka oválná oboustranná Plastová klíčenky ovalná s mincí Plastová kulatá klíčenka s žetonem

Plastová klíčenka PO-HOME

tvar domu s obous. motivem.

Označení klíčenky: PO-HOME Rozměr klíčenky: 47 x 41 mm Rozměr motivu: cca 27 x 35 mm Hmotnost klíčenky: 0,012 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová       klíčenka       ve       tvaru       domu       s oboustranným   motivem,   kde   na   každé   straně lze    mít    jiný    motiv.    Dodává    se    s    kovovým očkem   na   přichycení   ke   klíčům.   K   odběru   je pouze   varianta   v   průhledném   plastu.   Oblíbená je     zejména     u     realitních     nebo     stavebních společností jako dárek k novému bytu/domu.

Plastová klíčenka PO-HEART

tvar srdce s obous. motivem.

Označení klíčenky: PO-HEART Rozměr klíčenky: 48 x 41 mm Rozměr motivu: srdce - 2 mm od rozměru Hmotnost klíčenky: 0,012 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová   klíčenka   má   motiv   na   obou   stranách, přičemž   může   být   na   každé   ze   stran   jiný   motiv. Dodává   se   s   kovovým   očkem   na   uchycení   ke klíčům    nebo    kabelce.    Do    klíčenky    lze    vložit text,    obrázek    i    fotografii.    Populární    je    tato verze    hlavně    na    svátek    Sv.    Valentýna    nebo jako dárek dětem/přátelům a na svatbách.

Plast. klíčenka PO-TSHIRT

tvaru trika s obous. motivem.

Označení klíčenky: PO-TSHIRT Rozměr klíčenky: 48 x 41 mm Rozměr motivu: triko - 2 mm od rozměru Hmotnost klíčenky: 0,012 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Tato    klíčenka    má    motiv    na    obou    stranách, přičemž   může   být   na   každé   ze   stran   jiný   motiv. Dodává   se   s   kovovým   očkem   na   uchycení   ke klíčům.   Do   klíčenky   lze   vložit   text,   obrázek   i fotografii.   Oblíbená   je   zejména   u   sportovních klubů,       fitcenter       nebo       prodejců       textilu. Dodáváme jen v provedení průhledný plast.
Plastová klíčenka tvaru domku Plastová klíčenka tvaru srdce Plastová klíčenka tvaru trika Plastová klíčenka oválná - detail Plastová oválná s mincí - detail Plastová kulatá s žetonem - detail Plastová klíčenka tvaru domku - detail Plastová klíčenka tvaru srdce - detail Plastová klíčenka tvaru trika- detail

Plast. klíčenka PO-SQUARE

čtvercová s obous. motivem.

Označení klíčenky: PO-SQUARE  Rozměr klíčenky: 37x 37 mm Rozměr motivu: 31 x 31 mm  Hmotnost klíčenky: 0,010kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová    klíčenka    čtvercová    s    oboustranným motivem,    kdy    na    každé    straně    lze    mít    jiný motiv.     Dodává     se     s     kovovým     očkem     na       přichycení        ke    klíčům.    K    odběru    je    pouze varianta   v   průhledném   plastu.   Oblíbená   je   u hotelů a recepcí nebo dealerských společností.

Pl. klíčenka PO-RECTANGLE

obdélník s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: PO-RECTANGLE Rozměr klíčenky: 52,5 x 31 mm Rozměr motivu: 25 x 40 mm Hmotnost klíčenky: 0,010kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová   klíčenka   obdélníková   s   oboustranným motivem,    kdy    na    každé    straně    lze    mít    jiný motiv.    Dodává    se    s    kovovým        očkem    na přichycení    ke    klíčům.    K    odběru    je    pouze varianta   v   průhledném   plastu.   Oblíbená   je   u hotelů a recepcí nebo dealerských společností.

Pl. klíčenka PO-CIRCLE 33

kulatá s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: PO-CIRCLE 33 Rozměr klíčenky:  44 x 37 mm Průměr motivu: 33 mm Hmotnost klíčenky: 0,012kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová       klíčenka       ve       tvaru       kruhu       s oboustranným   motivem,   kdy   na   každé   straně lze    mít    jiný    motiv.    Dodává    se    s    kovovým očkem   na   přichycení   ke   klíčům.   Oblíbená   je   u hotelů   a   recepcí   nebo   dealerských   společností. Velmi efektní a levná klíčenka.
Plastová klíčenka čtvercová Plastová klíčenka obdélníková Plastová klíčenka kulatá 33mm Plastová klíčenka čtvercová - detail Plastová klíčenka obdélníková - detail Plastová klíčenka kulatá - detail ceny klíčenek ceny klíčenek ceny klíčenek ceny klíčenek ceny klíčenek ceny klíčenek ceny klíčenek ceny klíčenek ceny klíčenek

Pl. klíčenka PO-CIRCLE 25

kulatá s obous. motivem.

Označení klíčenky: PO-CIRCLE 25  Rozměr klíčenky: 50 x 36 mm Průměr motivu: 25 mm  Hmotnost klíčenky: 0,011kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová     klíčenka     kulatá     s     oboustranným motivem,    kdy    na    každé    straně    lze    mít    jiný motiv.     Dodává     se     s     kovovým     očkem     na       přichycení        ke    klíčům.    K    odběru    je    pouze varianta   v   průhledném   plastu.   Oblíbená   je   u hotelů a recepcí nebo auto-moto společností.
Plastová klíčenka kulatá 25mm Plastová klíčenka kulatá - detail ceny klíčenek Klíčenka se šňůrkou kulatá 25mm Klíčenka se šňůrkou kulatá - detail

Klíčenka PS - 25 kulatá se

sňůrkou na krk a karabinou.

Označení klíčenky: PS - 25  Průměr klíčenky: 33 mm Šňůrka: 80 cm. Průměr motivu: 25 mm  Hmotnost klíčenky: 0,011kg Klíčenka má motiv z přední strany. Luxusní   přívěsek   /   plastová   klíčenka   kulatá   s jednostranným   motivem,   který   je   posouvací   po šňůrce.   Dodává   se   včetně   kovové   karabinky, která   slouží   pro   uchycení   např.   klíčů.   K   odběru jsou      varianta   s   modro-černou,   červeno-černou a bílo-černou šňůrkou.
ceny klíčenek

Plast. klíč. PO-RECTANGLE 2

obdélník s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: PO-RECTANGLE 2  Rozměr klíčenky: 61 x 40 mm. Rozměr motivu: 46 x 32 mm.  Hmotnost klíčenky: 0,011kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová   klíčenka   obdélníková   s   oboustranným motivem,   kdy   na   každé   straně   můžete   mít   jiný motiv.    Dodává    se    s    kovovým        očkem    na přichycení     ke     klíčům.     K     odběru     je     pouze varianta    v    průhledném    plastu.    Oblíbená    je    u hotelů a recepcí nebo dealerských společností.
Klíčenka obdélníková Klíčenka obdélníková - detail ceny klíčenek akce plastová klíčenka akce 	v rámci objednávky můžete mít různé provedení i motivy 	dodáváme již od pěti kusů, nemusíte objednávat velké série 	v ceně je zpracování grafiky na klíčenku, výroba i balení
	objednávejte na emailu: info@klicenka.com 	dotazy zodpovíme na mobilu: 604 672 106 	kvalitní plastové klíčenky za příznivé ceny
akce akce
výprodej

Pl. klíčenka PO-OBLONG

obdélník s obous. motivem.

Označení klíčenky: PO-OBLONG Rozměr motivu: 18 mm x 50 mm  Hmotnost klíčenky: 0,011kg Klíčenka má motiv z obou stran. Plastová   klíčenka   obdélníková   s   oboustranným motivem,    kdy    na    každé    straně    lze    mít    jiný motiv.     Dodává     se     s     kovovým     očkem     na       přichycení      ke   klíčům.   Rozměr   klíčenky   je   60 mm   x   37   mm.   Oblíbená   je   u   hotelů,   penziónů   a recepcí nebo auto-moto společností a firem.
Plastová klíčenka obdélník Plastová klíčenka obdélník - detail ceny klíčenek 	plastové klíčenky lze kompletovat ručně (bez lisu) 	informace na mobilu: 604 672 106 	pro kalkulace pište na email: info@klicenka.com
Vlnka akce akce