luxusní klíčenky info kovové klíčenky info klíčenky s logem info
© www.klicenka.com | Výroba a prodej reklamních klíčenek, dárkových předmětů, propisek a tvorba webů |
www.klicenka.com

Kovové klíčenky s hranatým barevným logem / motivem:

Vyrábíme luxusní celokovové klíčenky s možností barevného motivu / loga / fotografie na přední straně. Vzadu může být umístěna mince do nákupního vozíku, což představuje velký bonus a obrovskou praktičnost pro uživatele. Tyto produkty dodáváme od 5ti kusů. V rámci jedné objednávky můžete kombinovat různé typy klíčenek i motivů na nich. Objednávky přijímáme na emailu: info@klicenka.com

Kovová klíčenka KC-25 DM

čtvercová s obous. motivem.

Označení klíčenky: KC-25 DM Rozměr klíčenky: 45 x 32 mm Motiv má rozměr: 25 x 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,030 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Celokovová klíčenka se čtvercovým motivem, který je ze dvou stran. Na každou stranu je možno zvolit jiný motiv. Vhodná je například do firem s velkým vozovým parkem, kde lze pomocí této klíčenky snadno roztřídit klíče k jednotlivým vozům. Na přední straně může být logo firmy nebo značka auta a na druhé straně identifik. číslo vozu nebo registrační značka.

Kovová klíčenka KO-25 DM

obdélníková s ob. motivem.

Označení klíčenky: KO-25 DM Rozměr klíčenky: 43 x 33 mm Motiv má rozměr: 25 x 25 mm Hmotnost klíčenky: 0,034 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Celokovová obdélníková klíčenka se čtvercovým oboustranným motivem. Na každé straně je možno zvolit jiný motiv. Dodává se včetně kovového očka na přichycení ke klíčům. Vhodná je například pro hotely, penziony a ubytovny, kde na přední stranu lze umístit logo hotelu a na zadní stranu například číslo pokoje. Grafiku loga vytvoříme zdarma.
Kovová klíčenka čtvercová Kovová klíčenka obdélníková Kovová klíčenka čtvercová - detail Kovová klíčenka obdélníková - detail

Kovová klíčenka KP-18 DM

podlouhlá s obous. motivem.

Označení klíčenky: KP-18 DM Rozměr klíčenky: 62,5 x 25 mm Motiv má rozměr: 18 x 50 mm Hmotnost klíčenky: 0,030 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Celokovová krásná klíčenka, s obdélníkovým oboustranným motivem oblíbená u autoklubů, bazarů a dealerů auto/moto. Na každou stranu je možné dát jiný motiv. Dodává se s očkem na uchycení ke svazku klíčů. Grafiku motivů Vám rádi vypracujeme zdarma. Při větším odběru například pro autosalony, kluby, firmy a stálým zákazníkům poskytujeme množstevní slevy.
Kovová klíčenka podlouhlá Kovová klíčenka podlouhlá - detail ceny klíčenek
Cena 48,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks drobné množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 48,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks drobné množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 48,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Klíčenka je nyní ve speciální slevové akci.
Zde přikládáme návod na vyjmutí kovové mince z klíčenky: Návod ve formátu PDF.

Kovová klíčenka KD-HOUSES

domek s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: KD-HOUSES Rozměr klíčenky: 48 x 39,5 mm Motiv má rozměr: 46x 37,5 mm Hmotnost klíčenky: 0,029 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Celokovová krásná klíčenka, s motivem tvaru domečku. Vhodná jako reklamní dárek pro zákazníky realitních kanceláří, penziónů, hotelů nebo staveních společností. Dodává se s očkem na uchycení ke svazku klíčů. Grafiku motivů Vám rádi vypracujeme zdarma. Při větším odběru klíčenek a také stálým zákazníkům poskytujeme množstevní slevy.
Kovová klíčenka tvaru trika Kovová klíčenka tvaru trika - detail ceny klíčenek
Cena 48,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks drobné množstevní slevy.

Kovová klíčenka KT-TSHIRT

triko s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: KT-TSHIRT Rozměr klíčenky: 41 x 39mm Motiv má rozměr: 36 x 33 mm Hmotnost klíčenky: 0,029 kg Klíčenka má motiv pouze z obou stran. Celokovová krásná klíčenka, s motivem tvaru trika. Vhodná je pro zákazníky sportovních klubů, výrobců oděvů, penziónů, hotelů nebo staveních společností. Dodává se s očkem na uchycení ke svazku klíčů. Grafiku motivů Vám rádi vypracujeme zdarma. Při větším odběru klíčenek a stálým zákazníkům poskytujeme množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 50,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks drobné množstevní slevy.
Kovová klíčenka tvaru domku - oboustranná Kovová klíčenka tvaru domku - oboustranná detail Kovová klíčenka hranatá - oboustranná Kovová klíčenka hranatá - oboustranná detail

Kovová klíčenka KP-25 DM

obdélník s oboustr. motivem.

Označení klíčenky: KP-25 DM Rozměr klíčenky: 49 x 35mm Motiv má rozměr: 25 x 40 mm Hmotnost klíčenky: 0,030 kg Klíčenka má motiv z obou stran. Celokovová krásná klíčenka s obdélníkovým oboustranným motivem rozměru 25 x 40 mm oblíbená u hotelů, ubytoven, turistických center i v oblasti auto/moto. Na každou stranu je možné dát jiný motiv. Dodává se s očkem na uchycení ke svazku klíčů. Grafiku motivů Vám rádi vypracujeme zdarma. Při větším odběru a stálým zákazníkům dáváme množstevní slevy.
ceny klíčenek
Cena 48,-Kč / kus Cena je včetně daně, návrhu grafiky, výroby a balení. Při odběru klíčenek nad 30ks drobné množstevní slevy.
	v rámci objednávky můžete mít různé provedení i motivy 	dodáváme od pěti kusů - nemusíte objednávat velké série 	v ceně je zpracování grafiky na klíčenku, výroba i balení
	objednávejte na emailu: info@klicenka.com 	dotazy zodpovíme na mobilu: 604 672 106 	kvalitní kovové klíčenky za příznivé ceny
akce
Klíčenky objednávejte na emailu: info@klicenka.com
Kovová hranatá klíčenka